Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przebudowa wiaduktu na ul. Kunickiego zatka miasto. Na rok!

Utworzony przez prezess, 28 sierpnia 2011 r. o 20:16 Powrót do artykułu
Wybory idą, trzeba się pokazać na kupie piachu z łopatą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś kto zarządza drogami w naszym mieście chyba jest bardzo ale to bardzo niekompetentną osobą.Bo jak można w miejscach gdzie od kilku lat powstają korki, teraz przy okazji naprawy nawierzchni dopuścic do zwęrzenia dróg. A chodzi mi konkretnie o rondo Diamentowa-Krochmalna-Jana Pawła, jeżeli w okresie przebudowy wiaduktu ta trasa ma być alternatywa dla wszystkich mieszkańców to ja jako jeden z nich żądam aby ten człowiek stał zapiety w dyby na tym rondzie abym w ramach relaksu stojąc w godzinnym korku mógł spokojnie wysiąść i podejść i kopnąć go w d..ę dziękując mu za jego trud. Na całym swiecie robi się wszystko aby zwiększyć przepustowość dróg a u nas wręcz odwrotnie, na Kunickiego /trasa wylotowa z miasta/ nawalono wysepek,sygnalizacji co 100 metrów pytam komu i czemu to słuzy?. Czy w tym mieście nie ma służb typu Policja,straż,karetki pogotowia,MPK czy korporacji taksówkarskich aby przed realizacją tak słusznych planów poprostu zapytać - czy to ma sens? czy to przyniesie jakieś korzyści ludzie ci z pozoru niby tylko użytkownicy tych dróg- powiedzą wam więcej a napewno pozwolą zaoszczędzić miliony wyrzucone w błoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś kto zarządza drogami w naszym mieście chyba jest bardzo ale to bardzo niekompetentną osobą.Bo jak można w miejscach gdzie od kilku lat powstają korki, teraz przy okazji naprawy nawierzchni dopuścic do zwęrzenia dróg. A chodzi mi konkretnie o rondo Diamentowa-Krochmalna-Jana Pawła, [...]Ktoś kto zarządza drogami w naszym mieście chyba jest bardzo ale to bardzo niekompetentną osobą.Bo jak można w miejscach gdzie od kilku lat powstają korki, teraz przy okazji naprawy nawierzchni dopuścic do zwęrzenia dróg. A chodzi mi konkretnie o rondo Diamentowa-Krochmalna-Jana Pawła, [...] Popieram w 100%. Bałwany ucza sie w szkola o zarzadzaniiu drogami a porojektuja dorgi jak by nigdy tymi drogami nie jezdzili. Idiotyzm. Juz wole dziurawa jezdnie niz stanie w korku na ladnej (przez ok 2lata) drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozpocznijmy akcję pisania listów do ZTM, aby ul. Kunickiego puścić tylko komunikację miejską!!! Ludzie dojeżdżający samochodami maja dwie drogi dobre do ominięcia kunickiego, przez Nowy Świat do ul. Jana Pawła, lub przez Dywizjonu 303. Za to autobusy i tak bardzo długo tam stoją przy normalnym ruchu - a co dopiero w korkach!!! Innym rozwiązaniem może być puszczenie tymi dwoma innymi trasami autobusów, np. 152 (jako autobus) przez Nowy Świat lub Wyścigową do Nowego Światu a dalej do Jana Pawła. Wtedy i tak na Głębokiej zostanie trolejbus linii 153.Z kolei 160 mogłoby jeździć przez Dywizjonu 303 i na przystanku "Park Bronowice"wracałoby na "normalną" trasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezess napisał:
nie napisali jak bedzie wygladała jezdnia, ale mam nadzieje ze beda po dwa pasy w obydwóch kierunkach...
co to da ? potem wjeżdżasz na ulicę jedniojezdniową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem tego samego zdania co Ty, pewnie wielu lublinian również. Jak jesteś chętny ( lub ktokolwiek inny) cos z tym zrobić to prosze kontakt na mail agami@o2.pl Skleimy jakiś pismo protestacyjne,bo to co wyrabiają z drogami w naszym mieście w głowie się nie mieści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jest ktoś chętny spróbować cokolwiek zrobić z tym naszym "wspaniałym" architektem który zwęża wszystkie drogi w mieście to prosze kontakt na mail agami@o2.pl Skleimy jakiś pismo protestacyjne,bo to co wyrabiają to sie w głowie nie mieści, najpierw Kunickiego, teraz skrzyżowanie Diamentowa Krochmalna itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, że się robi - bo od czasów gierkowskich nic się nie działao w temacie dróg w Lublinie i Lubelszczyźnie, ale pytanie: dlaczego nikt nie zaplanuje harmonogramu remontów - robi się aby robić. W piątek doszedłem do wniosku, że ktoś kto zaczął te remonty chyba się "na głowy pomieniał z ch..." jak w staropolskim porzekadle. Jechałem z północnej do makro. No cóż na ruskiej zobaczyłem znak objazd do zamości i musiałem zawrócić na lubartowską, rondo przy zamku - 1 nitka czynna - jechałem 45 minut zamiast 5- nie ma oznakowania objazdów - człowiek tkwi w korkach, aby po pół godzinie dowiedzieć się, że musi wrócić i inną drogę wybrać. Jakiś planista 100m przed rondem raczył napisać objazd zamias już przy wjeździe w Ruską wstawić znak. Wybory wyborami, ale trzeba jaoś uporządkować te remonty. Po 2 miesiącach bezruchu mostostal wziął się za skrzyżowanie dlonej i prusa- spóźnienie prac 60 dni -powinni dostać 40% kwoty i niech zatrzudniają ludzi na akord a nie dniówki - bo już niedobrze mi się robi jak codziennie widzę tych robotników którzy mają "przerwę śniadaniową" na okrągło i siedzą na poboczu lub łażą z komórkami. Nadzoru inwetsora nie ma? Przecież powinien jeden z drugim urządasem kontrolować raz w tygodniu przynajmniej postęp prac. Ktoś przecież za to kasę bierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3lata temu z 4pasów zrobili 2, na kunickiego, światła co 10m, puśćcie autbusy objazdami błagam. bo tam sie nie bedzie dało przejechać ;?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mikra napisał:
Moim zdaniem samochody osobowe i ciężarowe powinny jeździć objazdem przez Dywizjonu 303 i Krańcową, a pod wiaduktem powinna jeździć wyłącznie komunikacja miejska i pojazdy uprzywilejowane - ten, kto chciałby się szybciej dostać do centrum wsiadłby w autobus, a pozostali według swojego uznania staliby w korkach.
JESTEM ZA!!! KOMUNIKACJA MIEJSKA POWINNA MIEĆ PRIORYTET!!! WYGODNICCY NIECH JADĄ OBJAZDEM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mamy 23 marzec 2012 i jeszcze nie zaczeli tej przebudowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...